Kurumsal

About Us
About Us
About Us
About Us
Merhaba

Eğitim değil GELİŞİM!

Eğitim, gelişim için kullanılan araçlardan sadece bir tanesi. Bunun yanında koçluk, mentorluk ve danışmanlık yöntemleri de var. Harika bir gelişim deneyimi yaratmak için buradayız. Hemen bireysel ve kurumsal gelişim fırsatlarını keşfetmeye başlayın.

  • Uzmanlık
  • Hız
  • Etkili takip
  • Verimli sonuçlar
Hizmetlere göz at
About Us
About Us
About Us
About Us
Video Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

00

Yıldır faaliyet

00

Başarılı proje

00

Kurumsal müşteri

00%

NPS

KURUMSAL HİZMETLER

Kuruma özel hizmetlerle tanışın

Site üzerinden on-line hizmetler alabileceğiniz gibi kuruma özel hazırlanacak programlar da sunuyoruz. Gelişim planlama süreçlerimiz dört aşamadan oluşuyor.

Tanışma

Tecrübelerimize göre istekle ihtiyaç her zaman eşit değil. Gelişim programları ihtiyaç analizinde odak grup çalışmaları, on-line envanterler ve saha ziyaretleri en çok kullandığımız yöntemler.

Randevu al

Tasarım

Uygun yöntemlerle saat saat dakika dakika programladığımız gelişim aktivitelerini onayınıza sunuyoruz. Böylece hiç bir kötü sürprize imkan vermeden ne alacağınızı kesin olarak önceden görmüş oluyorsunuz.

Detay

Uygulama

Gelişim sadece eğitimle sağlanmaz. Danışmanlık hizmetleriyle, iş süreçleri tasarımı, hedef planlama, proje yönetimi, eğitim, koçluk ve mentorluk programlarıyla deneyime dayalı profesyonel çözümler sunuyoruz.

Detay

Takip

Gelişim programlarında öğrenilen bilgilerin kalıcı davranış değişikliğine dönüşmesi için ilişkisel ve teknolojik takip uygulamalarımızla öğrenme alışkanlıklarını geliştiriyor, pozitif sonuçlar sağlıyoruz.

Detay