Udemy

Udemy video eğitimlerimle geleceğine yatırım yap

Udemy video eğitimlerimle geleceğine yatırım yap

Ezber bozan satış teknikleri

Yeni satıcılar için iyi bir kılavuz olma özelliğinin yanı sıra, deneyimli satıcılar için sıra dışı uygulama fikirleri sunan özgün bir eğitim. Değişen ve gelişen dünyada yaratıcı satış tekniklerini eğlenerek öğrenmek, fark yaratmak ve zirveye çıkmak için bu eğitimi almalısınız. Satışta “ezber bozan” temel formüller üreterek kafanızda yepyeni pencereler açabilir ve satışı sade, neşeli bir dille deneyimleyebilirsiniz.

Kayıt ol
Ezber bozan satış teknikleri

Kriz döneminde telefonda satış

Dünya ve dolayısıyla ülkemiz zaman zaman krizlerle karşı karşıya kalabiliyor. Bu eğitim setinde, kriz dönemlerinde şirketinize ya da işletmenize yardımcı olabilecek önerilerle, telefonda satış becerilerinizi geliştirecek uygulamaları paylaşıyorum. Kriz nedir? Kriz olduğunu nasıl anlarız? Kriz ortamında neler yapabiliriz? Telefon iletişimine nasıl hazırlanırız? Etkili telefon metinleri nasıl oluşturulur? Zor müşterilerle nasıl başa çıkılır? Farklı profildeki müşterilere nasıl satış yapılır? Hipnotik dil kullanımı nasıl uygulanır? gibi çok sayıda faydalı konu sizi bekliyor.

Kayıt ol
Kriz döneminde telefonda satış

NLP ile satış

21. Yüzyılın mucizesi ve herşeyin bilimi olarak tanımlanan NLP ile tanışın. Müşterilerle hızlı bir uyum yakalayarak, zihinlerine girmenin yollarını keşfedin. Satış motivasyonunuzu arttıracak teknikleri öğrenin. Meta programlarla insanların davranış kalıplarını analiz etmenin yollarını deneyimleyin. NLP’nin mucizevi hipnotik dil öğelerini kullanmayı öğrenin. Satışta fark yaratmak için sürekli kendimizi geliştirmemiz çok önemli. Uzman satıcıların bilmesi gereken NLP tekniklerini bu eğitimde en yalın anlatımı ve örnekleriyle bulabilirsiniz. Bu eğitim satış hedeflerinize ulaşmak ve rakiplerinize fark atmak için kendinize yapacağınız harika bir yatırım olacak. Üstelik sadece iş için değil sosyal hayatınız için de çok sayıda faydalı öneriye ulaşabilirsiniz.

Kayıt ol
NLP ile satış

Ekonomi ve finansı anlamak

Temel ekonomi ve finansal kavramları en basit anlatımıyla öğrenin. Ekonomi derin ve detaylı bilgiler sunan bir bilim. Bu eğitimde ekonomi teorilerinin gerçek hayatta nasıl işlediğine dair pratik ipuçları bulacaksınız. Mikro ve makro ekonomiyi anlayarak para, döviz, altın, faiz ve borsanın birbiriyle ilişkisini kavrayın. Ekonomide değişimlerin sosyal ve iş hayatına olan yansımalarının farkına varın. Kendinize, çalışanlarınıza, işletmenize değer katın.

Kayıt ol
Ekonomi ve finansı anlamak

Satışta stres yönetimi

Satış keyifli olduğu kadar stres yaratan bir süreçtir. Hedefler, negatif müşteri yaklaşımları satıcılar üzerinde stres yaratan unsurlar olabilir. Sosyal hayatta yaşadığımız pek çok faktör de stres faktörü olarak karşımıza çıkar. Bu eğitim setinde aşağıdaki konularda bilgi edinebilirsiniz: Stresin tanımı Stres yaratan faktörler Satışta stres unsurları Satış stresini azaltmak Stres yönetim teknikleri Ayrıca ek olarak Mekan stresini azaltmak Stres ve heyecan kontrolünde çapalama tekniği Keyifli seyirler

Kayıt ol
Satışta stres yönetimi