Tasarım

Tasarım sürecimiz

Gelişim programlarını tasarlarken aşağıdaki aşamalardan geçiyoruz.

Tasarım sürecimiz

 • 1.Tanışma ve ihtiyaç analizi

  Kurum yetkilileriyle bir araya gelip ihtiyaçları dinleriz Doğru sorularla net ihtiyacı açığa çıkarırız Özel talep ve beklentileri öğreniriz.

 • 2. Hedef kitle mevcut durum analizi

  Gelişim programına katılacak kişilerden temsilcilerle toplantı yaparız. Talep edilirse saha ziyaretleriyle beceri ve davranış gözlemleri gerçekleştiririz.. On-line kişilik ve yetkinlik envanterleriyle analitik ölçümler yaparız. Her aşamayı raporlarız

 • 3. Program tasarımı

  Elde ettiğimiz ayrıntılı bulgularla gelişim programını tasarlarız. Eğitim, koçluk, danışmanlık ve mentorluk araçlarından yararlanırız. Mutlaka işin içine oyun ve eğlence katarız. Dijital uygulamalarla programları destekleriz.

 • 4. Bütçe planlama

  Kuruma ve kaynaklarına uygun bütçe önerileri yaparız.. Rekabetçi fiyatlama uygular bütçeden dolayı müşteri kaybetmeyiz.

 • 5. Uygulama

  Çağdaş tüm teknikleri kullanarak sıra dışı gelişim programlarını uygulamaya alırız. Katılımcıları şaşırtır, ilham verir, eğlendiririz. Unutulmaz bir deneyim yaşatır gerçek hayata aktarılabilecek bilgi ve beceriler sunarız.

 • 6. Takip

  Kurumun tercih ettiği zaman, yöntem ve frekanslarda takip çalışmaları yaparız. Katılımcıları ücretsiz yararlanabilecekleri bülten ve uygulamalara davet ederiz. Kirk Partick metodu ile ölçülebilir sonuçlar sunarız.

Siz de yüzlerce memnun kurum arasına katılın!

Teklif al
Shape Image
Shape Image
Shape Image