Mine Adıgüzel

Birinci şekil

1972 yılında doğan Mine Adıgüzel, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Kişilerarası İletişim yüksek lisans bölümünü tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra, American Newport International University’de Davranış Bilimleri lisans eğitimini tamamlamış ve Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Adıgüzel, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi “Felsefe ” Pedagojik Formasyona sahiptir.

USA-INLPTA Enstitüsünde, Neuro-Linguistic Programlama (NLP) eğitim programını tamamlayan Adıgüzel, USA-INLPTA Enstitüsünün Uluslararası Eğitimler Birliği üyesi olup, uluslararası yetkili eğitmenidir. 11 yıl süren Banka ve Sigortacılık deneyimiyle yola çıkan Adıgüzel, tamamladığı birçok sertifika programının yanı sıra, koçluk kariyerine profesyonel olarak devam etmek amacıyla Adler Central Europe Koçluk Okulu bünyesindeki Profesyonel Koçluk Sertifika Programı’nı tamamlamakla beraber, Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsünde (TSDE) Psikoterapi eğitimini almıştır.

Banka ve Sigorta sektöründe kazandığı deneyim ve tecrübelerine dayanarak, aldığı eğitimleri de harmanlayıp Marjinal Akademi Eğitim ve Danışmanlık Şirketini kuran Adıgüzel, yaşam, kariyer ve üst düzey yönetici ve CEO’lara yönetici koçluğu yapmakta olup aynı zamanda davranış değişimine yönelik bireysel ve kurumsal danışmanlık yapıp, farklı konularda eğitimler vermektedir.

Marjinal Akademi bünyesinde sınava hazırlanan öğrencilere yönelik sınav kaygısı, duygu-durum kontrolü, özgüven, motivasyon, hızlı okuma ve dikkat odak konularında eğitim ve koçluk hizmetleri vermektedir.

Eğitimlerinde ve danışmanlıkların da gözle görülür gelişim ve dönüşümün olmasını amaçlayan Adıgüzel, bilginin bilişsel süreçte verilmesinin yanı sıra, deneyimsel boyuta taşınması ve duyumsanması için yaratıcı drama tekniklerinden ve sistemik aile dizilimlerinden faydalanarak eğitimlerine farklı bir doku ve renk katmaktadır.

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish