Kerem Demirgil

Birinci şekil

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden lisans ve Yeditepe Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesine sahip olan Kerem Demirgil, 2018 yılında eczacılık mesleğindeki 20. hizmet yılını doldurmuştur.
Kozmetik, dermokozmetik , tüketici sağlığı, tüketici ürünleri, ilaç sanayii ve tıbbi cihazlar alanında 20 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan Kerem Demirgil, bu süre boyunca ulusal ve çok uluslu sektör lideri şirketlerde başarı hikayeleri yazarak, kariyerinin üst basamaklarına tırmanmıştır. Almış olduğu son üst düzey görev, Japon sermayeli, çok uluslu bir Amerikan tüketici ürünleri şirketi olan Lansinoh’ un Türkiye genel müdürlüğü pozisyonudur. Yaklaşık 7 sene boyunca görevini üstün başarıyla sürdüren Kerem Demirgil, bu pozisyonda edinmiş olduğu üst düzey tecrübelere dayanarak, kariyerini başka bir alana doğru yönlendirme kararı almıştır. Yönetim danışmanlığı, yetişkin eğitimi, koçluk ve mentörlük alanlarında hizmet veren bir girişim içerisinde yer alan Kerem Demirgil, özellikle sağlık sektörü ile ilgili kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir.
Sektör yayınlarından OTC News’ de “Eczacınıza Danışın” isimli köşesinde düzenli köşe yazıları yazan Kerem Demirgil’in, aynı zamanda düzenli olarak, kişisel gelişim alanında makaleler kaleme aldığı “Geleceğin Eczacısı” isimli bir bloğu bulunmaktadır. Kerem Demirgil, ayrıca İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde misafir öğretim görevlisi olarak, geleceğin eczacılarına “Girişimcilik” konulu dersler vermektedir.
Kerem Demirgil evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish