Kayhan Yıldırım

Birinci şekil

Akademik kariyerine Sabancı Üniversitesi’nde başlamıştır. İki yıl Sabancı Üniversitesi’nde ders verdikten sonra çeşitli üniversitelerde misafir öğretim görevlisi olarak bulunmuştur.

Kariyerine Lions International ülke temsilcisi olarak Kuzey Carolina, ABD’de başlamıştır. Kadıköy Belediyesi Sağlık ve Sosyal Dayanışma Vakfı’nda Başkanlık görevini üstlendikten sonra, Dışişleri Eski Bakanı İsmail Cem’e asistanlık yapmıştır. Birleşmiş Milletler ve Dış İşleri Bakanlığı’nın çeşitli projelerinde görev aldıktan sonra, Türk-Yunan İlişkileri Uzlaştırma Komisyonu’nda Arabulucu ve Eğitmen olarak çalışmıştır. Avrupa Birliği Genel Sekreterliği’nde analist olarak görev almıştır.

Okan Üniversitesi’nde Müşteri İlişkileri Yönetimi,Boğaziçi Üniversitesi’nde Çatışma Yönetimi ve Bilgi Üniversitesi’nde de Müzakere Becerileri konusunda dersler vermektedir.

Doktora alanı “Endüstri ve Örgüt Psikolojisisi”dir.

2004 yılından beri Türk iş dünyasına eğitim vermekte olan Kayhan Yıldırım, şu ana kadar 13.000’in üzerinde kişiye Satış, Müzakere, Kişisel Gelişim konularında eğitim vermiştir. Türkiye’nin en saygın şirketlerinin bir çoğuna, hedeflerine ulaşabilmeleri için eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır.

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish