Ayhan Güçlü

Birinci şekil

1972 yılında İstanbul’ da doğmuştur. 1989’ da Kabataş Erkek Lisesi’ ni, 1993’ de İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 1997’ de Boğaziçi Üniversitesi’nden Endüstri Yüksek Mühendisi ünvanını almıştır.

1996-2017 yılları arasında sırasıyla Anadolu Grubu-Anadolu Endüstri Holding A.Ş, Memorial Sağlık Grubu, Dr. F. Frik İlaç A.Ş. (Recordati), Martı Otelleri, Yapı Kredi Sigorta Grubu ve AXA Türkiye’ de İnsan Kaynakları Yönetimi, Toplam Kalite Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemleri, Kurumsallaşma ve Yeniden Yapılanma, Organizasyonel Gelişim ve Eğitim alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

Profesyonel kariyerinde, Toplam Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Stratejilerle Yönetim, Süreçlerle Yönetim, Hedeflerle Yönetim, Projelerle Yönetim, Kalite Yönetim Sistemleri,  Kalite Geliştirme Teknikleri, Organizasyonel Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmış, ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda proje yönetmiş, eğitim ve danışmanlık çalışmalarında bulunmuştur.

Kasım 2017’ den itibaren, İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Ayhan güçlü halen Selçuklu Holding İK Direktörü olarak görev yapmaktadır.

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish